Aktuality

Informácie pre rodičov pred nástupom do školy

Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom, že pred nástupom do školy 2.9.2021 je možné testovanie žiakov na prítomnosť koronavírusu. Toto testovanie je dobrovoľné.

Možnosti testovania sú nasledovné:

1. rodič otestuje dieťa samotestom – samotesty si rodičia prevezmú v škole, v termíne, ktorý bude dodatočne určený

2. rodič dá jednorazovo otestovať dieťa PCR kloktacím testom

Žiadame rodičov, ktorí majú záujem o testovanie, aby najneskôr do 24.8.2021 do 20.00 poslali email v znení: mám záujem o samotesty mám záujem o PCR kloktacie testy(treba napísať alebo vyznačiť len jednu zvolenú možnosť – email treba poslať na adresu: info.zsvrbove@gmail.com). V prípade nezáujmu netreba posielať žiaden email.
Upozorňujeme všetkých rodičov, že pred nástupom do školy sú žiaci povinní priniesť vyhlásenie o bezpríznakovosti. Toto tlačivo si možno stiahnuť tu vyhlásenie o bezpríznakovosti alebo v sekcii Tlačivá – škola. Pokiaľ Vaše dieťa je zaočkované alebo prekonalo ochorenie COVID 19, môže priniesť oznámenie o výnimke z karantény (je to dobrovoľné) .Toto tlačivo si možno stiahnuť tu  Výnimka z karantény alebo v sekcii Tlačivá – škola.
Informácie o školskom semafore nájdete na stránke  https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/