Aktuality

Obnovenie vyučovania v špeciálnom režime od 1.6.2020

Riaditeľstvo Základnej školy na Školskej ulici vo Vrbovom oznamuje, že dňa 1. júna 2020, v pondelok, bude obnovené vyučovanie v špeciálnom režime pre žiakov 1. – 5.ročníka. Preto je potrebné, aby rodičia triednym učiteľom obratom oznámili údaje potrebné k obnoveniu vyučovania.Tieto údaje – záujem/nezáujem o vyučovanie  – zašlú triednym učiteľom do piatku 22.5.2020.Pre žiakov, ktorí boli prihlásení na stravovanie, bude obed zabezpečený v ŠJ. ŠKD bude v prevádzke pre prihlásené deti.

Tlačivo Vyhlásenie o bezinfekčnosti je  potrebné v prípade záujmu o vyučovanie vytlačiť, vypísať a priniesť 1.júna 2020 do školy. Tlačivá budú pripravené v pondelok 1.6.2020 aj pred vstupom do budovy.

Tlačivo Vyhlásenie o bezinfekčnosti je možné stiahnuť tu:

Vyhlásenie o bezinfekčnosti

Ďalšie podrobnosti o obnovení vyučovania budú uverejnené začiatkom budúceho týždňa.