Aktuality

Obnovený športový areál

Areál Základnej školy na Školskej ulici 4 vo Vrbovom nie je veľký, no plne slúži nielen školákom, ale aj verejnosti celé roky. Postupne sme doplnili preliezky, hojdačky, neustále udržiavame multifunkčné ihrisko a pred koncom aktuálneho školského roka sme dokončili obnovu basketbalového ihriska. Za aktívnu pomoc i finančnú podporu ďakujeme Mestu Vrbové a Rade rodičov pri ZŠ Školská Vrbové. Priestor, ktorý bol tvorený poškodeným asfaltom a basketbalovými košmi, dostal novú podobu. Hladký betónový podklad je príjemným vylepšením spomínanej hernej plochy. Momentálne na ňom svietia nové nátery. Príjemný vzhľad a dobrá kvalita ihriska priam lákajú, aby ste vzali do rúk basketbalovú loptu a aspoň párkrát sa pokúsili vystreliť na kôš.

Ako je zvykom, aj naďalej bude celý priestor školského dvora prístupný pre verejnosť.  Športovým nadšencom prajeme príjemné chvíle aktívneho oddychu pri športe a prosíme, aby na celom dvore udržiavali poriadok. Nech ihrisko dlho slúži nám všetkým!