Letné prázdniny

Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom a žiakom, že letné prázdniny sa začínajú v piatok 1. júla 2022 a končia sa v piatok 2.septembra 2022. Školský rok 2022/2023 sa začína v pondelok 5. septembra 2022.   Riaditeľstvo školy želá všetkým žiakom príjemné prežitie letných prázdnin!

IT Fitness test

Žiaci 4. – 9. ročníka sa môžu zapojiť do vypracovania IT Fitness testu. Test je zameraný na používanie IKT zručností pre žiakov, študentov, učiteľov a iných záujemcov. Všetky potrebné informácie sú na stránke https://itfitness.eu/sk/. Pre vypracovanie testu je potrebné mať funkčný email. Pred vypracovaním testu je potrebné vytvoriť registráciu, zadať potrebné údaje, prihlasovacie meno ,heslo […]

Futbal starších žiačok

V utorok 14. júna 2022 sa uskutočnilo okresné kolo v malom futbale starších žiačok. Zápasy sa hrali na umelej tráve PFK Piešťany. Súťaže sa zúčastnilo aj družstvo žiačok z našej školy. Výsledky zápasov: ZŠ Vrbové, Školská ul. – ZŠ Scherera Piešťany 2 – 0 ZŠ Vrbové, Školská ul. – ZŠ Moravany 2 – 0 ZŠ […]

Vystúpenie žiakov CZUŠ Vrbové

V utorok 14. júna 2022 sa uskutočnilo v Dome kultúry vo Vrbovom vystúpenie žiakov Cirkevnej základnej umeleckej školy sv. Gorazda vo Vrbovom. Žiaci CZUŠ sa predstavili v programe s tanečnými číslami.

MDD – kultúrny program

V stredu 1.júna sa uskutoční pred domom kultúry vo Vrbovom zábavný program pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. O 9.30 sa uskutoční hudobné predstavenie Príbeh včielky a od 9.30 bude prebiehať maľovanie na tvár. Programu sa zúčastnia žiaci 1.stupňa.